AMD Athlon 200GE – Test…

AMD Athlon 200GE – Test procesora po podkręceniu. Tanio i dobrze
Wielu z Was o tego typu publikacje pytało nas zaraz po pierwszych doniesieniach o możliwości podkręcania oficjalnie „niepodkręcalnych” Athlonów 200GE. Podobnymi prośbami zalewani byliśmy na Mirko, socialach i portalu. Zakuliśmy więc Sebastiana w kajdany i kazaliśmy testować… Werdykt? Potrzebujemy kajdanek z futerkiem, bo Sebastian ma teraz siniaki na nadgarstkach.

Prócz tego jest więcej niż dobrze. AMD Athlon 200GE po odblokowaniu i podkręceniu na płycie głównej MSI B450 Tomahawk do 4000 MHz, co prawda nie rozgramia Pentium G5400 (czyli swojego odpowiednika MSRP), ale wypada znacznie korzystniej i dodatkowo okazuje się tańszy. A biorąc pod uwagę faktyczne sklepowe ceny mowa o królu segmentu budżetowego, który jest świetnym wyborem na przeczekanie do kolejnej generacji Ryzenów. Dowodem na to są cztery odznaczenia od nas – OC Ready, Polecamy!, To się kręci! oraz Opłacalność. Taka sytuacja nie zdarza się często. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Instrukcje jak podkręcić samemu oraz wyniki w grach i programach przed i po OC(łącznie z kilkoma testami iGPU) znajdziecie jak zwykle na portalu:
https://www.purepc.pl/procesory/amd_athlon_200ge_test_procesora_po_podkreceniu_tanio_i_dobrze

Jakieś pytanka?

#purepc #amd #pcmasterrace #komputery #technologia