Na kanwie ostatnich porządków…

Na kanwie ostatnich porządków kontynuuję zabawę w #rozdajo.

Do „zdobycia” jest laptop marki Lenovo, model X220 z procesorem Intel i5-2520M, 4GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256GB. Komputer ma ~ 6 lat, jest raczej sprawny (daaaaaaaawno go nie używałem), nie ma na nim żadnego systemu, brak też naklejek z kluczem np. W7. W zestawie oryginalna ładowarka (nawet dwie) i wskaźnik do ekranu.

Warunki/regulamin:
1. Aby zabawa mogła się zacząć wpis musi zdobyć pięć tysięcy plusów
2. W akcji nie mogą wziąć udziału: zielonki, wielbiciele patostreamów oraz członkowie nieistniejącej n*ropy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
3. Zwycięzca ma 1 godzinę aby „odebrać” aka „przyjąć” nagrodę. Jeśli osoba, która wygra zabawę ma zablokowane PW – losuję kolejną
4. Losowanie odbędzie się jutro (sobota, 17/11) między 16:00 a 16:20 i wyłoni zdobywców odpowiednio nagrody głównej jak i dodatkowych (łącznie trzy osoby)
5. Fanty wysyłam DHL-em na mój koszt

To jednak nie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Pomyślałem o nagrodach dodatkowych! Pierwszą jest telefon marki Samsung, model J3. Drugą, dwie drukarki atramentowe Epson FX-2190 xD

>> Nagrodę dodatkową numer „1” (smartfon) zdobędzie Mirek/Mirabelka, która/y wrzuci w komentarzu do tego wpisu swoje zdjęcie (twarz może być zamazana) z garnkiem na głowie, pętkiem kiełbasy w lewej ręce i karteczką z napisem „Wypok”. Użytkownik, którego fotografia zdobędzie najwięcej plusów wygrywa.
>> Nagrodę dodatkową numer „2” (drukarki) zdobędzie Mirek/Mirabelka, którego śmieszny obrazek zdobędzie najwięcej plusów.

Powodzenia i do boju! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tagi:
#zadarmo #komputery #glupiewykopowezabawy